Kategorie referencí

K & T SYSTÉM, s.r.o.

Historie

Společnost K & T SYSTÉM, s.r.o. byla založena v roce 1992 v Kutné Hoře. V této době provozovala firma svou činnost v pronájmu areálu Rudných dolů Kutná Hora - Kaňk. V roce 1996 byl zakoupen a zrekonstruován firemní objekt na Turkaňku u Kutné Hory, kde firma v současné době sídlí. Část tohoto areálu je dlouhodobě pronajímána.

Od počátku se firma zabývala vývojem, výrobou, poradenstvím a prodejem zateplovacích systémů. V této době nebyly u nás tyto technologie rozšířeny a proto probíhala úzká spolupráce s Výzkum-ným ústavem stavebních hmot a Státní zkušebnou v Praze.

Postupem doby se činnost rozšířila o realizaci zateplovacích systémů po celé České republice. Výroba zateplovacích systémů byla ukončena a byl rozšířen prodej stavebních lepidel, omítek a veškerého sortimentu týkající se zateplování obvodových plášťů budov.

V roce 2000 byly aktivity navýšeny o subdodávky při výstavbě řetězce obchodních domů Discont Plus, rekonstrukce obchodních domů Albert a bytové výstavbě.

Současnost

1

Nyní se firma zabývá velkoobchodem a maloobchodem stavebních materiálů, poradenstvím, školením realizačních firem a vlastní realizací staveb.

Firma má ve svém areálu prodejnu, skladovací prostory, manipulační techniku a disponuje nákladní dopravou.

Od počátku až do současnosti je společnost budována pouze z vlastních finančních zdrojů a vždy plní veškeré své závazky.

Naše přednosti

  • působíme na trhu již 20 let, jsme společnost s mnohaletými zkušenostmi
  • nabízíme bezplatné zaměření, poradenství a vyhotovení cenové nabídky
  • jsme firma registrována v seznamu odborných dodavatelů v dotačním programu Zelená úsporám
  • prodejna a skladové prostory vybaveny proškoleným personálem
  • nabízíme nepřeberné množství doplňků po výstavbě a zateplení Vašeho domu
  • samozřejmostí je důraz na dodržování technologického postupu výstavby budov, zateplování a fasád
  • po realizaci zakázky jsme se zákazníky v kontaktu, abychom pro něj byli vždy nablízku v případě potřeby řešení jakékoliv otázky týkající se užívaní či údržby námi dodaného zboží